Barion Pixel
A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk. Részletes leírás

Átúsztam

2.500 Ft
Menny.:db
Elérhetőség: Jelenleg elfogyott
Nem értékelt
Szállítási díj: 1.490 Ft

Leírás és Paraméterek

Szerző Gróf András/Andy Grove
Fordító Cziegler István
Kiadó Eötvös Lórán Fizikai Társulat
Kiadás ideje 2002
ISBN 9638051922
Kötés cérnafűzött,puha
Állapot

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Hasonló termékek

Könnyen végezhető masszázs a stressz és a fájdalom enyhítésére

Ez a könyv kiváló útmutatást ad ahhoz, hogyan végezhetünk kellemes és lazító masszázst másokon vgy akár önmagunkon. Közérthetően, lépéről lépésre, színes fényképeken is bemutatva ismerteti azokat az egyszerű, de hatásos technikákat, amelyek segítségével enyhíthetjük például a fejfájást és a leggyakoribb izomfájdalmakat.
A bevezető oldalakon leírja a legfontosabb maszázsfogásokat és technikákat, és példákkal szolgál arra is, hogyan kombinálhatjuk őket. Ez után a hátfájás és fejfájás enyhítéséről szóló fejezetek következnek, majd relaxáló és feszültségoldó technikákat ismertet, melyek közül többet akár a munkahelyünkön is gyakorolhatunk. Külün fejezetekben foglalkozik azzal, hogy milyen jótékony hatású lehet a masszázs terhesség idején és szülés után, illetve miként nyugtassuk meg a csecsemőt és a hiperaktív gyermeket, vagy hogyan enyhíthetjük a csecsemők hasgörcseit.
Könyvünk különböző technikákat javasol az izomfájdalmak enyhítésére, beleértve az arthritis óvatos és biztonságos kezelését, a sportolók masszírozását mind a bemelegítéskor, mind a könnyebb sérülések ellátása során.
Ajánljuk ezt a könyvet mindazoknak, akik valamilyen fájdalmukat szeretnék enyhíteni, vagy kellemes és hatásos lazító technikákat szeretnének megismerni, vagy akár csak gyermeküknek akarják megkönnyíteni az elalvást. Vissza
2.500 Ft

Rozvány György - Szíria, a kultúra bölcsője

A Közel-Kelet egyik legősibb országába látogatunk el az útikönyv segítségével, hogy megismerhessük az emberiség kultúrájának bölcsőjét.

Ki hinné, hogy Jézus nyelvén szólítanak meg az arameusok kései utódai Maalulában, hogy bibliai helyszíneken járva erősödik meg bennünk a hit, hogy Szíriában megértéssel és tisztelettel élnek egymás mellett a különböző vallások, miközben a világ tele van gyűlölettel? Ki hinné, hogy ez a nép talán mindenkinél több változást élt át több ezer éves történelme során, hogy hódítások sokasága érte, fosztotta ki és puszította el ezt az országot? Ki hinné, hogy szinte minden hódítást, újabb kultúrák meghonosodása követte? Pedig ez mind Szíria! Ilyen kérdések fognak gondolkodóba ejteni bennünket, miközben Szíriát járjuk. Az őskor, az ókor és a középkor szépen megfér egymással. Legfeljebb a jelentől és a jövőtől várjuk el, hogy minél több ismertet és ismeretlent tárjon fel az emberiség történetének jobb és pontosabb megismeréséhez. Ebbe a különös, ismeretlen és szépséges világba hívjuk egy utazásra a kedves olvasót, és kalauzoljuk el a sok látnivaló között. Miközben olvassuk e sorokat, gondoljunk arra, hogy ezek a betűk is erről a vidékről származnak, hogy itt született az írás, az ábécé. Ez a föld a kultúránk bölcsője, ekként is illik tisztelni.
2.500 Ft

Budai Zoltán és Horváth Gyula - London és környéke (Magyar szemmel sorozat)

Elsősorban azoknak a London kulturális és történelmi emlékhelyei iránt érdeklődő turistáknak ajánljuk útikönyvünket, akik legalább néhány napot a brit fővárosban töltenek és a "kötelező" látnivalók megtekintése mellett szívesen felkeresnek kevésbé ismert, de rendkívül érdekes helyszíneket is.

Ajánljuk könyvünket azoknak is, akik már jártak Londonban, hiszen kalauzunk elvezeti őket a fővároshoz közel eső vidéki városokba is. Stonehenge misztikus köoszlopai mellett megismerjük az angol iskolavárosokat (Etont, Oxfordot, Cambridge-t), ellátogatunk a tengerparti Brightonba, és felkeressük a szigetország legszebb kastélyait is (Leeds Castle, Hampton Court).

A "Magyar szemmel" sorozat új kötete a magyar turisták igényeinek megfelelően bemutatja a London és Dél-Anglia magyar vonatkozású emlékeit is.

2.500 Ft

Barasits Zsuzsanna - Q - Égi hírmondó

"Különös, kölönleges, de egyben páratlan írást tart kezében az olvasó. Egy látó képességekkel megáldott médium, jövendőmondó - Barasits Zsuzsanna - által továbbított és lejegyzett írásokat tartamaz ez a könyv, vagy ahogyan egyik barátja fogalmazott: "szellemi táviratokat". Üzeneteket, melyeket ő a "másik világból", a szellemvilágból kapott, mely képességeinek forrása, s mellyel ezek révén napi kapcsolatot tart. Nyilvánvalóan ennek a szférának a létezésében egyesek hisznek, mások pedig tudomást sem akarnak venni róla, Zsuzsát hallgatva, a munkáját tapasztalva, valamint ezeket az írásokat olvasva azt hiszem,a legmegrögzöttebb kétkedők is meginoghatnak."
2.500 Ft